aLOKSAK ve OPSAK Teknolojileri

200 feet/60 metreye kadar su geçirmez

Elektronik ve kişisel eşyalarınız çevresel faktörlere maruz kaldıklarında zarar görmektedirler. aLOKSAK eşyalarınızı tüm bu faktörlerden koruyacak piyasadaki tek tekrar kullanılabilir, hafif ve esnek çözümdür.

aLOKSAK’ın multi-patentli teknolojisi değerli eşyalarınızı hava, nem, su, toz ve kumun zararlarından korumaktadır. aLOKSAK ayrıca mücevherlerinizin zamanla deforme olmasını da engellemektedir.

Kılıfların üretiminde BPA ve herhangi bir zararlı kimyasal kesinlikle kullanılmamıştır

FDA ve NSA onaylı

Made in USA

OPSAK’ların tekrar kapanabilir ve koku geçirmez olduğu kanıtlanmıştır

OPSAK en gelişmiş teknolojiyle üretilmiş üst düzey bir üründür. Neden mi? Siz asıl ilgilenmeniz gerekenlerle ilgilenirken o yiyeceklerinizi koku geçirmez gövde yapısı sayesinde davetsiz misafirlerden korur. Ayrıca patentli kilitleri sayesinde OPSAK’da aLOKSAK gibi su geçirmezdir.

Ayrıca patentli kilitleri sayesinde OPSAK’da aLOKSAK gibi su geçirmezdir

Doğada vahşi hayvanlar insan atığı kokusuna gelmektedirler. Bu durumu önlemek için OPSAK vücut atıklarını depolamak için birebirdir.

SHIELDSAK Teknolojisi

SHIELDSAK pazardaki en gelişmiş hekleme teknolojileri ile test edilmiş ve başarıyla bu testleri tamamlamıştır. Santimetreler öteden bile SHIELDSAK’ın içindeki elektronik cihazlara erişilememiştir.

SHIELDSAK tam teçhizatlı akredite bir uyumluluk test laboratuvarı olan Keystone Compliance tarafından Mil-DTL-83528C metodu ile 30 MHz’den 10 GHz’ye kadar test edilmiştir.